Ubytování Jeseníky Kubeš

Ubytovací řád (2)

1. Na chalupě může být ubytován pouze host, který je k ubytování přihlášen po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti. Užívání zařízení chalupy je dovoleno pouze osobám, které nejsou postiženi infekčními nemocemi.
2. Požádá-li ubytovaný host o prodloužení doby pobytu, může mu být nabídnut jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
3. Host užívá pokoj po dobu, kterou sjednal s provozovatelem chalupy, nebo jeho zástupcem. Nebyla-li doba pobytu sjednána jinak, odhlásí host pobyt nejpozději do 12:00 posledního dne, v téže době pokoj uvolní. Pokud tak host neučiní, je provozovatel oprávněn účtovat cenu pobytu i za následující den, nebo hosta bez jeho souhlasu z pokoje vystěhovat.
4. V době od 22:00 do 7:00 je host povinen dodržovat noční klid. 
- V den nástupu se host může ubytovat nejdříve ve 14:00, pokud nebyla hodina s provozovatelem nebo jeho zástupcem sjednána jinak.
5. Za pobyt a objednané služby je ubytovaný host povinen platit sjednané ceny zpravidla při příchodu.
6. V budově není dovoleno mít psi a jiná zvířata.
7. V pokoji, nebo společenských místnostech NESMÍ host bez souhlasu provozovatele nebo jeho zástupce přemisťovat zařízení, provádět opravy a jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace.
8. Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holících nebo masážních strojků a vysoušečů vlasů.
9. Kouření je v celé budově PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!
10. Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.
11. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělé osoby v pokoji a ostatních společenských prostorách chalupy. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách chalupy a na jejím prostranství.
12. Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host podle platných předpisů (dle inventurního seznamu).
13. Provozovatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.)
14. K chalupě je možno přijíždět vozidly pouze po příjezdové cestě a parkovat na určených místech - není dovoleno ponechání motoru v chodu.
15. Sportovní hry je možno provozovat pouze tak, aby nebyl rušen klid, odpočinek a bezpečnost ostatních hostů a nebyla možná deformace zařízení chalupy.
16. Stížnosti hostů a příp. návrhy na zlepšení služeb přijímá provozovatel nebo jeho zástupce.
17. Každý host je povinen řídit se požárním řádem, seznámit se s poplachovými směrnicemi, příp. další dokumentací a příkazy k zajištění požární ochrany, které jsou umístěny na vyhrazených místech.
18. Vstup na okolní pozemky, zahradu i parkovací plochu je pouze na vlastní nebezpečí hosta.
19. Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi a po skončení je nutno, aby host tento oheň řádně uhasil.
20. Hostovi je předán pokoj k ubytování, host je seznámen s provozem penzionu, s obsluhou oken, elektrického podlahového topení v koupelně a spotřebičů v kuchyňce. Po skončení pobytu si přebírá pokoj personál penzionu.
21. Host ubytovaný na této chalupě je POVINEN dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.

 

Ing. Vladimír Kubeš - provozovatel

 

PDF dokumenty ke stažení 

EET informace: podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Povinnost k EET v této provozovně platí: od 1. prosince 2016 pro ubytovací služby.

Zajímavosti

Akce

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?