Ubytování Jeseníky Kubeš

Ubytovací řád

1. Na chalupě může být ubytován pouze host, který je k ubytování přihlášen po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti. Užívání zařízení chalupy je dovoleno pouze osobám, které nejsou postiženi infekčními nemocemi.
2. Požádá-li ubytovaný host o prodloužení doby pobytu, může mu být nabídnut jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
3. Host užívá pokoj po dobu, kterou sjednal s provozovatelem chalupy, nebo jeho zástupcem. Nebyla-li doba pobytu sjednána jinak, odhlásí host pobyt nejpozději do 10:00 posledního dne, v téže době pokoj uvolní. Pokud tak host neučiní, je provozovatel oprávněn účtovat cenu pobytu i za následující den, nebo hosta bez jeho souhlasu z pokoje vystěhovat.
4. V době od 22:00 do 7:00 je host povinen dodržovat noční klid.
5. V den nástupu se host může ubytovat nejdříve v 16:00, pokud nebyla hodina s provozovatelem nebo jeho zástupcem sjednána jinak.
6. Za pobyt a objednané služby je ubytovaný host povinen platit sjednané ceny, zálohou pro rezervaci s eventuelním doplatkem dle výše zálohy při příchodu před ubytováním.
7. Ubytovanému hostu je předán pokoj po vyrovnání celé ceny za ubytování, včetně poplatku z ubytovací kapacity a zapsání hosta s jeho osobními údaji do Knihy ubytovaných (to je povinnost ze zákona – viz zásady ochrany osobních údajů, které jsou uvedeny na webových stránkách www.ubytovani-jeseniky-kubes.cz), po skončení ubytování si provozovatel přejímá pokoj od ubytovaného hosta.
8. Ubytovaný host si pro vlastní jistotu zkontroluje stav pokoje a jeho příslušenství. Pokud najde nějakou závadu, neprodleně nahlásí závadu provozovateli, aby nebyla vyžadována náhrada za odstranění závady po ubytovaném hostu. Na pozdější závady nebude brán zřetel.
9. Při nástupu na ubytování je pro případ eventuelní škody vybírána kauce. Výše kauce je uvedena v cenové kalkulaci, kterou zájemce o ubytování obdrží v předstihu od provozovatele chalupy.
10. V budově není dovoleno mít psy a jiná zvířata.
11. V pokoji, nebo společenských místnostech NESMÍ host bez souhlasu provozovatele nebo jeho zástupce přemisťovat zařízení, provádět opravy a jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace.
12. Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holících nebo masážních strojků a vysoušečů vlasů.
13. Kouření je v celé budově PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!
14. Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.
15. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti bez dozoru dospělé osoby v pokoji a ostatních společenských prostorách chalupy. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách chalupy a na jejím prostranství.
16. Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host podle platných předpisů (dle vybavení pokojů a společných prostor).
17. Provozovatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.)
18. K chalupě je možno přijíždět vozidly pouze po příjezdové cestě a parkovat na určených místech - není dovoleno ponechání motoru v chodu.
19. Sportovní hry je možno provozovat pouze tak, aby nebyl rušen klid, odpočinek a bezpečnost ostatních hostů a nebyla možná deformace zařízení chalupy.
20. Stížnosti hostů a příp. návrhy na zlepšení služeb přijímá provozovatel nebo jeho zástupce.
21. Každý host je povinen řídit se požárním řádem, seznámit se s poplachovými směrnicemi, příp. další dokumentací a příkazy k zajištění požární ochrany, které jsou umístěny na vyhrazených místech.
22. Vstup na okolní pozemky, zahradu i parkovací plochu je pouze na vlastní nebezpečí hosta a jeho dětí.
23. Použití venkovního bazénu je možné po předchozí dohodě s provozovatelem chalupy a to na vlastní nebezpečí, včetně zabezpečení dětí využívající venkovní bazén. Před vstupem do bazénu se host osprchuje solární sprchou, umístěnou u bazénu.
24. Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi a po skončení je nutno, aby host tento oheň řádně uhasil.
25. Host ubytovaný na této chalupě je POVINEN dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.

 

Ing. Vladimír Kubeš - provozovatel

 

PDF dokumenty ke stažení 

 

·         Na chalupě může být ubytován pouze host, který je k ubytování přihlášen po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti.
Užívání zařízení chalupy je dovoleno pouze osobám, které nejsou postiženi infekčními nemocemi.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Ubytovací řád (2)

1. Na chalupě může být ubytován pouze host, který je k ubytování přihlášen po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti. Užívání zařízení chalupy je dovoleno pouze osobám, které nejsou postiženi infekčními nemocemi.
2. Požádá-li ubytovaný host o prodloužení doby pobytu, může mu být nabídnut jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
3. Host užívá pokoj po dobu, kterou sjednal s provozovatelem chalupy, nebo jeho zástupcem. Nebyla-li doba pobytu sjednána jinak, odhlásí host pobyt nejpozději do 12:00 posledního dne, v téže době pokoj uvolní. Pokud tak host neučiní, je provozovatel oprávněn účtovat cenu pobytu i za následující den, nebo hosta bez jeho souhlasu z pokoje vystěhovat.
4. V době od 22:00 do 7:00 je host povinen dodržovat noční klid. 
- V den nástupu se host může ubytovat nejdříve ve 14:00, pokud nebyla hodina s provozovatelem nebo jeho zástupcem sjednána jinak.
5. Za pobyt a objednané služby je ubytovaný host povinen platit sjednané ceny zpravidla při příchodu.
6. V budově není dovoleno mít psi a jiná zvířata.
7. V pokoji, nebo společenských místnostech NESMÍ host bez souhlasu provozovatele nebo jeho zástupce přemisťovat zařízení, provádět opravy a jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace.
8. Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holících nebo masážních strojků a vysoušečů vlasů.
9. Kouření je v celé budově PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!
10. Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.
11. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělé osoby v pokoji a ostatních společenských prostorách chalupy. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách chalupy a na jejím prostranství.
12. Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host podle platných předpisů (dle inventurního seznamu).
13. Provozovatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.)
14. K chalupě je možno přijíždět vozidly pouze po příjezdové cestě a parkovat na určených místech - není dovoleno ponechání motoru v chodu.
15. Sportovní hry je možno provozovat pouze tak, aby nebyl rušen klid, odpočinek a bezpečnost ostatních hostů a nebyla možná deformace zařízení chalupy.
16. Stížnosti hostů a příp. návrhy na zlepšení služeb přijímá provozovatel nebo jeho zástupce.
17. Každý host je povinen řídit se požárním řádem, seznámit se s poplachovými směrnicemi, příp. další dokumentací a příkazy k zajištění požární ochrany, které jsou umístěny na vyhrazených místech.
18. Vstup na okolní pozemky, zahradu i parkovací plochu je pouze na vlastní nebezpečí hosta.
19. Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi a po skončení je nutno, aby host tento oheň řádně uhasil.
20. Hostovi je předán pokoj k ubytování, host je seznámen s provozem penzionu, s obsluhou oken, elektrického podlahového topení v koupelně a spotřebičů v kuchyňce. Po skončení pobytu si přebírá pokoj personál penzionu.
21. Host ubytovaný na této chalupě je POVINEN dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.

 

Ing. Vladimír Kubeš - provozovatel

 

PDF dokumenty ke stažení 

EET informace: podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Povinnost k EET v této provozovně platí: od 1. prosince 2016 pro ubytovací služby.

Zajímavosti

Akce

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?